Яка початкова ШВИДКІСТЬ м'яча в вакуумній камері (тобто замкнутій системе), если его підкінулі в

таких условиях на 45 сантіметрів (значення сталої Величини д використовуват 10 Н / кг)

Ответы на вопрос

Отвечает Петракова Настя.

Дано:

g=10 м/с^2

h=0.45 м

V1=0 м/с

V0=?

Решение:

h=\frac{V0^2+V1^2}{2g}

V0=\sqrt{2gh-V1^2} =3м/с

Ответ: 3 м/с