оптична сила лінзи становить 20 дптр відстань від лінзи до зображення 6 см визначте фокусну

відстань лінзи та відстань від придмета до лінзи

Ответы на вопрос

Отвечает Фримель Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

D = 20 дптр

f = 6 см

____________

d - ?

Фокусное расстояние:

F = 1 / D = 1/20 = 0,05 м    или    F = 5 см

По формуле тонкой линзы:

1/ F = 1 / d + 1/f

1/d = 1/F - 1/f

d = f·F / (f - F)

d = 6·5 / (6 - 5) = 30 см