Визначте взаємоіндуктивність М двох котушок, що власна ідуктивність першої котушки становить 25

мГн, а другоï котушки 35 мГн. Магнитний потік повністю передається із першої котушки в другу.

Ответы на вопрос

Отвечает Неъматова Самира.

Відповідь:

I = 3 A

Даний:

L = 100 мГн = 100 * 10-3 Гн

W = 450 мДж = 450 * 10-3 Дж

______________

I - ?

З формули:

W = L·I²/2

знаходити:

I = √ (2·W / L)

I = √ (2·450·10-3 / 100·10-3) = √ (900/100) = √9 = 3 А