6. Скільки обертів здійснить за 5 хв карусель, якщо період її обертання дорівнює 6 с? А 50; Б 180;

В 1 800; г 3000 щоб був розв'язок задачі як робили її срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ненахова Полина.

Ответ:

N = t/T = 300 / 6 = 50 вариант А