1. Швидкість течії річки 1 м/с, а швидкість човна відносно води 10,8 км/год. Знайдіть з якою

швидкістю відносно берега човен пливе за течією.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Макс.

Ответ:

1 м/с = 1*3.6 = 3.6 км/ч

3.6 + 10.8 = 14.4 км/ч