Яку кількість гасу треба витратити, щоб на примусі нагріти 2 л води від 50 °C до кипіння і 50 гїї

перетворити в пару, якщо на нагрівання води і пароутворення використано 50 % тієї теплоти, що виділилася? i​

Ответы на вопрос

Отвечает Бердиев Тимофей.

Ответ: 23г

Объяснение:

Дано:

V=2л=2кг

m1=50г=0,05кг

t1=50°C

t2=100°C

q=46МДж/кг=46000000Дж/кг

η=50%=0,5

L=2300000Дж/кг

==============

m-?

Q=c*V*(t2-t1)+L*m1=4200*2*(100-50)+2300000*0,05=535000Дж

Q=q*m*η

Отсюда m=Q/(q*η)=535000/(46000000*0,5)=0,023кг=23г