Обчислити довжину мідного кабелю площею поперечного перерізу 100мм² , якщо при напрузі 4В по ньому

струм 1 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Дарья.

Ответ:

Опір провідника:

       R = ρL/S, де ρ = 0.04 Ом·мм²/м - питоме сопр-е міді,

                              L – довжина провідника, м

                              S = 100 мм² – площа поперечного перерізу

Оскільки R = U/I = 4 : 1 = 4 (Ом), то:

      L = RS/ρ = 4 · 100: 0.04 = 10000 (м)