8. До полюсів джерела струму приєднано послідовно два провідники однако- вих розмірів. Перший

провідник виготовлено з алюмінію, другий - із міді. На кінцях якого провідника вольтметр покаже більшу напругу? У скільки ра- зів відрізнятимуться показання вольтметра на першому і другому провідниках. Будь ласка, допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Володин Александр.

Ответ: 1,6раз

Объяснение:

Дано:

ρ1=0,0175 Ом*мм²/м

ρ2=0,028 Ом*мм²/м

l1=l2=l

S1=S2=S

I1=I1=I

--------------

U2/U1-?

U=IR

U1=I*ρ1*l/S=0,0175*I*l/S

U2=I*ρ2*l/S=0,028*I*l/S

U2/U1=(0,028*I*l/S)/(0,0175*I*l/S)=0,028/0,0175=1,6раз