Терміново!!! Тіло підкинули вертикально вгору. Визначте початкову швидкість його руху, якщо на

висоті 4 м кінетична енергія тіла в 5 разів менша від його початкової кінетичної енергії, опір повітря не враховуйте,вважайте, що g=10 м/с2​

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Маша.

Ответ: 10м/с

Объяснение:

Дано:

h=4м

Ек1/Ек2=5

g=10Н/кг

---------------

Vo-?

Ек1=mVo²/2

Ек2=mV²/2

V=√(Vo²-2gh)=√(Vo²-2*10*4)=√(Vo²-80)

(mVo²/2)/(m(√(Vo²-80))²/2)=5

Vo²/(Vo²-80)=5

Vo²=5Vo²-400

Vo²=100

Vo=10м/с