прямокутний стіл має масу 20кг. площа основи однією ніжки стола становить 0,0016 м². Визначте тиск,

який чинить стіл на підлогу​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Александр.

Ответ:

Объяснение:

P = F/4S = mg/ 4 S = 20*10 / 0.0064 = 200 /0.0064 = 31 250 Па = 31,25 кПа.