прикладаючи силу 1.5 кН горизонтально поверхнею людина перемістила візок виновавши роботу 7,5 кН.

який шлях подолав вантаж. яку потужність розвинула людина якщо візок рухався 4 с

Ответы на вопрос

Отвечает Темненко Ростик.

Ответ:

Объяснение:

A = FS

S = A/F = 7500 Н*м/1500 Н = 5 метров

N = A/t = 7500/8 = 937.5 Вт.