Обчисліть власну кінетичну енергію, якщо ви рухаєтесь зі швидкістю 2 м/с.​


Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Артём.

Ответ: 104Дж

Объяснение:

Дано:

m=52кг

V=2м/с

------------

Ек-?

Ек=mV²/2=52*2²/2=104Дж