Визначити потужність електричного струму під час електролізу в розчині сульфату міді, якщо за 50 хв

на катоді виділяється 990 мг міді. Напруга на затискачах електродів 12 В. k = 0,33·10-6 кг/Кл. а) 20 Вт; б) 15 Вт; в) 10 Вт; г) 12 Вт.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Полина.

Ответ:

Мощность электрического тока во время электролиза равна 12 Вт

г) 12 Вт

Объяснение:

Дано:

t = 3 000 c

m = 0,00099 кг

U = 12 B

k = 0,33 · 10⁻⁶ кг/Кл

Найти:

P - ?

-------------------------------

Решение:

По закону Фарадея:

  • m = kIt ⇒ I = m / (kt)

Мощность электрического тока:

  • P = UI = (Um) / (kt)

Расчеты:

P = (12 B * 0,00099 кг) / ( 0,33 · 10⁻⁶ кг/Кл * 3 000 c) = 12 Вт

#SPJ1