Три однакові резистори, опорами по 3 Ом кожний , підєднані в електричне коло послідовно із силою

струму 2 А. Яка кількість теплоти виділиться на цій ділянці за 5 хв? ДАЮ 40 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Сова Аня.

Ответ:

6 дж

Объяснение:

Io=I1=I23=1A ;R1=R2=R3=2 Ом,t=2 c.Q-? Roбщ =R1+R2R3 /(R2+R3)=2+4/4=3 Ом, По закону Джоуля-Ленца Q=I^2 *Rt =1*3*2=6 Дж