На скільки зміниться внутрішня енергія оксигену масою 200г при збільшенні температури на 20 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Алина.

Ответ:

2597 Дж ~ 2,6 кДж

Объяснение:
v=200/(2*16)=6,25 моль

ΔU=5/2*v*R*ΔT- для двохатомного газу
ΔU=5/2*6,25*8,31*20 = 2596,875 Дж ~ 2597 Дж ~ 2,6 кДж