В електричний чайник, опір спіралі якого становить 132Ом, налили 1,3кг води. Чайник увімкнули в

електричну мережу з напругою 218В і через 2,4хв вимкнули. На скільки градусів збільшилася температура води в чайнику, якщо ККД чайника становить 68 %? Питома теплоємність води с=4200Джкг⋅℃​

Ответы на вопрос

Отвечает Динкова Виолетта.

Ответ:

Объяснение:

R = 132 Ом

m =  1,3 кг

U =  218 В

t =  2,4хв = 144c

η =  68 % = 0.68 раз

с = 4200 Дж/кг⋅℃​

ΔТ = ?

η = Q / A = m*c*ΔT / (t*U^2 / R)

η*t*U^2 / R = m*c*ΔT

ΔT = η*t*U^2 / (R*m*c) = 0.68*144*218^2 / (132*1.3*4200) == 6.5 градусов