ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 30 БАЛІВ!!! в електричний чайник опір спіралі якого становить 110 ом

налили 1.6 кг води. Чайник увімкнули в електричну мережу напругою 220 В і через 2хв 12с вимкнули. На скільки градусів збільшилася температура води в чайнику, якщо ККД чайника становить 77%? Питома теплоємність води становить 4200 Дж/кг°С​

Ответы на вопрос

Отвечает Тузелханов Оспан.

Ответ:

6,7 цельсия

Объяснение:

2 мин 12 сек = 132 сек

n=Aп/Aз

Aп=cm(dt)

Aз=UIt

I=U/R

Aз=(U^2/R)*t

0,77=(4200*1,6*(dt))/((220^2/110)*132)

4200*1,6*(dt)=(220^2/110)*132*0,77

dt = (220^2/110)*132*0,77)/(4200*1,6)

dt = 6,655