Розяжіть задачу: В електричний чайник, опір спіралі якого становить 500 Ом, налили 1 кг води.

Чайник увімкнули в електричну мережу напругою 220 В і через 2 хв вимкнули. На скільки градусів збільшилася температура води в чайнику, якщо втрат енергії не було? Питома теплоємність води 4200 Дж/кг*0С​

Ответы на вопрос

Отвечает Клименок Арина.

Відповідь: 2,8 °C

Пояснення:

Q1 = Q2

Q1 = I^2 * R * t (закон Джоуля Ленца)
Q2 = cm△t°

I^2 * R * t = cm△t°

I = U / R = 220 / 500 = 0,44

△t° = I^2 * R * t / cm = 0.1936 * 500 * 120 / 4200 * 1 = 2,77°C ≈ 2,8°C