За допомогою нерухомого блока піднімають вантаж масою 100 кг на висоту 5 м, прикладаючи до вільного

кінця мотузки силу 1400 Н. Який ККД блока? Відповідь подайте у %, уважайте g = 10 Н/кг. ДАЮ 30БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Болатбаи Бекарыс.

Ответ: 71%

Объяснение:

Дано:

m=100кг

g=10Н/кг

h=5м

F=1400Н

-------------

η-?

η=Ап/Аз=mgh/Fh=mg/F=100*10/1400=0,71*100%=71%