За допомогою нерухомого блоку піднімають вантаж масою 70 кг на висоту 2 м прикладаючи до вільного

кінця мотузки силу 800Н яку роботу при цьому виконують який ККЛ блока

Ответы на вопрос

Отвечает Дубонос Артем.

Ответ: А1=70*10*2=1400Дж

А2=1400:800=1.75. l=1.75м

ККД=1400:1400*100%=100%

Объяснение: