Насос піднімає 100м3 нафти на висоту 6м за 10хв визначити ККД установки якщо потужність двигуна

насоса становить 25кВт густина нафти 800 кг/м3 Дякую за любу допомогу

Ответы на вопрос

Отвечает Клочко Артём.

Ответ: 32%

Объяснение:

Дано:

t=10мин=600с

V=100м³

h=6м

g=10Н/кг

N=25кВт=25000Вт

ρ=800кг/м³

-----------------

η-?

η=Ап/Аз=ρVgh/(Nt)=800*100*10*6/25000*600=0,32*100%=32%