Яка сила діє на тіло масою 7г. що рухається за рiвнянням швидкостi V=5+4t? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Машулька.

Відповідь: 28 мН

Пояснення:

m= 7 г=0,007 кг

V=5+4t

_________

F - ?

F= ma

з рiвняння швидкостi випливає, що а=4 м/с²

Тоді, F=0,007·4=0,028 Н