У капілярній трубці діаметр якоi 0,8 мм рідина піднялася на 2,4 см. Знайти густину рідини,якщо її

коефіцієнт поверхневого натягу 28 мН/м. ..Спамери мимо.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дарбинян Роберт.

Ответ:

595 кг/м³

Объяснение:

d=0.8*10⁻³ м   h=2.4*10⁻² м    σ=28*10⁻³ Н/м   g=9.8 Н/кг    ρ=?

===

h=2*σ/(ρ*g*r)

r=d/2

ρ=4*σ/(h*g*d)=4*28*10⁻³/(2.4*10⁻³*9.8*0.8*10⁻³)=595 кг/м³

===================================