В капілярній трубці радіусом 0,5 мм рідина піднялася на 15 мм. Знайти густину рідини, якщо її

коефіцієнт поверхневого натягу 30 мН/ м. ( g = 10 Н/кг).

Ответы на вопрос

Отвечает Аямангали Аян.

Ответ:

800 кг/м³

Объяснение:

r=0.5*10⁻³ м    h=15*10⁻³ м      σ=30*10⁻³ Н/м    ρ=?

===

h=2*ο/(ρ*g*r)

ρ=2*σ/(h*g*r)=2*30*10⁻³/(15*10⁺³*10*0.5*10⁻³)=800 кг/м³

============================