У лабораторії є два сплави міді з оловом: перший масою 50 кг містить 10% міді, другий масою 100 кг

містить 25% міді. Скільки кілограмів міді міститься у першому сплаві? У двох разом?​
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Молчан Егор.

Ответ:

Объяснение:

1)Так як маса першого сплаву дорівнює 50 кг і в ньому міститься 10% міді, то

х кг міді - 10 %

50 кг- 100%

х=50*10%:100%

х=5 кг міді у першому сплаві

2)Спочатку знайдемо масу міді в другому сплаві

х кг міді- 25%

100 кг   - 100%

х=100*25%:100%

х=25 кг

Знайдемо масу міді в двох сплавах одночасно.

Так як маса міді в першому сплаві дорівнює 5 кг, то ді

5+ 25 = 30кг -  маса міді в двох сплавах разом