50 баллов Автомобіль масою 5т рухається із швидкістю 20м/с. Чому дорівнює зміна імпульсу

автомобіля від початку гальмування до повної зупинки. Надо с объяснением!

Ответы на вопрос

Отвечает Балакина Пелагея.

Відповідь: - 1·10⁴ кг·м/с

Пояснення:

m=5 т =5·10³кг      Зміна імпульсу:           Δp=р₂ - р₁

υ₁=20 м/с               Кінцевий імпульс:       р₂=mυ₂=0

υ₂= 0 м/с                Початковий імпульс:  р₁=mυ₁

_____________   Тоді  Δp= - mυ₁= - 5·10³·20= - 1·10⁴ кг·м/с

Δp - ?                      Знак "-" вказує на те, що імпульс зменшився