ДАЮ 20 балів Внутрішній кут правильного многокутника дорівнює 150° . Знайдіть: 1) кількість

сторін многокутника; 2) сторону многокутника, якщо його периметр дорівнює 120 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова Анфиса.

Ответ: углов — 6

сторона — 20

Объяснение: по методу моего учителя Михаила Олеговича Торолина: (180 - 150)*z=180, где z — количество углов. Так 30*z=180 => z=6

v=120/z

120/6=20 => v=20