Електрична праска потужністю 800 Вт працює від джерела постійної напруги 220 В. Визначити силу

струму в нагрівному елементі праски та її опір в робочому стані. Скільки енергії виділиться за 1,5 години безперервної роботи праски?

Ответы на вопрос

Отвечает Немтырёва Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

P=800 Вт

U=220 B

t=1,5 часа = 1,5*3600=5400 с

найти:

I

R

Q

Решение

P=UI, откуда

I=P/U

I=800/220=3,6 A

P=(U²)/R

R=(U²)/P = 60,5 Ом

Q=U*I*t = 220*3,6*5400= 4276800 Дж ≈ 4,3 MДж