ПОМОГИТЕ ДАЮ 20 БАЛОВ Кузов вантажівки має довжину 4 м, ширину 2 м і висоту 50 см. Скільки

кубиків з довжиною ребра 20 см потрібно навантажити в кузов, щоб повністю його заповнити?

Ответы на вопрос

Отвечает Торопова Ева.

Ответ:

500 шт

Объяснение:

a = 4 м

b = 2 м

с = 50 см = 0,5 м

l= 20 см = 0,2 м

_________________

n=?

V авто = a*b*c = 4 м * 2 м * 0,5 м = 4 м^3

V кубика = l*l*l = 0.2 м*0.2 м*0.2 м = 0,008 м^3

n = V авто/V кубика = 4 м^3 / 0,008 м^3 = 500