кузов вантажівки має довжину 4 м ширину 2м і висоту 50см. Скільки кубиків з довжиною ребра 20см

потрібно навантажити в кузов щоб повністю його заповнити

Ответы на вопрос

Отвечает Абелян Кристина.

Ответ:

500 штук

Объяснение:

Объем кузова грузовика V=abc=400*200*50 см=4 000 000 см^3

Объем кубика равен V=a^3=(20 см)^3=8000 см^3

Количество кубиков 4 000 000/8000=500 шт