Кузов вантажівки має довжину 4 м, ширину 2 м і висоту 30 см. Скільки кубиків з довжиною ребра 20

см потрібно навантажити кузо, щоб повністю його заповнити?

Ответы на вопрос

Отвечает Бариев Даниль.

Ответ:

об'єм кузова:

V=4*2*0.3=2.4 м³

об'єм кубика:

v=0.2³=0.008 м³

розділимо ці два рівняння

n=V/v=2.4/0.008=300

300 штук

Отвечает Бахарев Дима.

Ответ:

потрібно кожне число розділики на 20 см і скоротити у сторону спадання:

30/20=1.5=1

400/20=20

200/20=10

А потім перемножити результати:

1×10×20=200