СРОЧНО!!!!!! Скільки потрібно витратити електроенергії щоб добути масу речовини m, якщо

електроліз відбувається при напрузі U. А ККД установки η. (відповідь округліть до цілих).Дано:U=200 Вm=0,5 кгk (Al3+)=0,09 η-80A-??? кВт/год

Ответы на вопрос

Отвечает Онин Дима.

Ответ: 373кВт*ч

Объяснение:

Дано:

U=200 В

m=0,5 кг

k (Al3+)=0,093*10⁻⁶кг/Кл

η=80%=0,8

------------------

W-?

η=m/kq

W=qU

W=mU/(kη)=0,5*200/(0,093*10⁻⁶*0,8)=1344086022Дж=1344МДж=

373,3кВт*ч