Срочно !!!! Скільки треба витратити електроенергії, щоб добути 1 кг алюмінію, якщо електроліз

відбувається при напрузі 10 В, ККД установки 80%. Валентність алюмінію 3?

Ответы на вопрос

Отвечает Казарина Юлия.
Дано:m=1 кг
U= 10 B
n=0,8
k=0,093 мг/Кл
Q=?
n=A/Q
Q=A/n
A=q*U
q=m/k
Решение:
Q=m*U/k*n
1кг* 10 В/ 0,093*10^-6 кг/Кл*0,8=134,4 МДж
для справок:k-электрохимический эквивалент алюминия и равен 0,093* 10 в минус шестой степени кг/Кл.Вроде всё)Надеюсь,помогла)