З глибини 500 м качають нафту насосом із потужністю 10 кВт і коефіцієнтом корисної дії 80 %. Яку

масу нафти піднімають за 5 год роботи насоса?

Ответы на вопрос

Отвечает Булава Маша.

Ответ: 28,8т

Объяснение:

Дано:

N=10кВт=10000Вт

h=500м

g=10Н/кг

t=5час=18000с

η=80%=0,8

-------------------

m-?

η=Ап/Аз=mgh/(Nt)

m=Ntη/(gh)=10000*18000*0,8/(500*10)=28800кг=28,8т