3.На яку висоту підняли вантаж масою 500 г, рухаючи прямолінійно та рівномірно, виконавши роботу

8 кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Куницкий Ваня.

Ответ:

Дано:

m=500г=0,5кг

g=10Н/кг

A=8 кДж=8000Дж

h-?

___________________________________

A=mgh

h=A/mg

h=8000/0,5*10=8000/5=1600м