Вантаж масою 200Н рівномірно підняли , виконавши роботу 3 кДж . На яку висоту підняли вантаж? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Эминова Эмма.

3 кДж = 3000 Дж

A = Fs = Fh

h= A/F = 3000/200 = 15 м