Виберуть довжину хвилі, на якій може працювати радіопередавач, якщо ємність його антенного контуру

змінюються від 200 пФ до 600 пФ, а науктивність порює 25мкГн.

Ответы на вопрос

Отвечает Абельмажинов Бекжан.

Ответ:

133,3 - 230,9 м

Объяснение:

C1 = 200 пФ = 2*10^-10 Ф

С2 = 600 пФ = 6*10^-10 Ф

L =  25мкГн = 25*10^-6 Гн

c = 3*10^8 м/с - скорость света

λ1 - λ2 = ?

λ = с/f =2*п*с*√(L*C)

λ1 = 2*п*с*√(L*C1) == 133,3 м

λ2 = 2*п*с*√(L*C2) = = 230,9 м