Діючи на пружину силою 40 Н, учень розтягує її на 10 см. Визначте жорсткість пружини у Н/м.


Ответы на вопрос

Отвечает Левшанов Артем.

Відповідь: 400 Н/м

Пояснення:


Отвечает Зайка Сабина.

Ответ:

Дано:

F=40 H    

x=0.1 м  

k=?

______________________________

F=k*x    ⇒  k=F/x

k=40/0.1=400 Н/м

Відповідь: 400 Н/м жорсткість пружини.