Літак летить на південь зі швидкістю 540 км/год відносно повітря крізь повітряний потік, що

рухається на схід зі швидкістю 5* 26 км/год. Яка швидкість руху літака відносно Землі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гордон Александр.

Ответ:

Две перпендикулярные составляющие скорости.

Направление движения - юго-восток, тангенс угла направления 250/540 = 0.463 от Юга к Востоку (азимут 180 - 24.84 = 155.16).

Результирующая скорость sqrt(250^2+540^2) = 595 км/ч.

За четверть часа путь равен 148.75 км.