Катер перепливає річку, рухаючись відносно води зі швидкістю 36 км/год, у напрямі,

перпендикулярному до берегів. Ширина річки 250 м, а швидкість течії річки 0,2 м/с. На яку відстань буде знесено катер вниз за течією протягом часу переправи? У відповідь впишіть лише число (м).

Ответы на вопрос

Отвечает Чугунова Ангелина.

Ответ:

5 м

Объяснение:

vk=10 м/с    s=250 м    vp=0.2 м/с     L=?

===

t=s/vk

L=vp*t=vp*s/vk=0.2*250/10=5 м

=============================