у момент, коли кіт помітив мишеня, воно перебувало на відстані 3м від нори і бігло до неї

рівномірно. Кіт, наздоганяючи мишеня, почав рухатися з прискоренням 0,4 м/с^2. Вважайте, що кіт і мишеня рухалися по одній прямій, а відстань від кота до нори 5м. З якою найменшою швидкістю має рухатися мишеня, щоб встигнути прошмигнути в нірку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Варвара.

Відповідь:  0,6 м/с

Пояснення:

Для того, щоб знайти мінімальну швидкість будемо вважати, що мишеня врятується, коли опиниться біля нірки одночасно з котом.


Отвечает Боровик Лидия.

Ответ:

Объяснение:

S1 = 3м

a =  0,4 м/с^2

S2 = 5м

V = ?

Время за которое кот добежит до норы

S2 = a*t^2 / 2

t = √(2*S2 / a) = √(2*5 / 0.4) = 5c

найдем скорость мыши

V = S1 / t = 3 / 5 = 0.6 м/с

Ответ: мышь должна бежать со скоростью более 0,6 м/с