Чотири послідовно з' єднані резистори мають однаковий опір 2 Ом. Напруга, підведена до ділянки

,становить 36 В. Знайдіть загальний опір ділянки ,напругуй й силу струму в кожному з резисторів.

Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Даня.

Ответ: 8 Ом; 4,5А; 9В

Объяснение:

Дано:

R1=R2=R3=R4=2 Ом

U=36В

--------------------

R-? I1-?; I2-?; I3-?; I4-?;

U1-?; U2-?; U3-?; U4-?

R=R1+R2+R3+R4=2+2+2+2=8 Ом

I1=I2=I3=I4=U/R=36/8=4,5А

U1=I1*R1=4,5*2=9В

U2=I2*R2=4,5*2=9В

U3=I3*R3=4,5*2=9В

U4=I4*R4=4,5*2=9В