Яким буде значення температури за шкалою Цельсія, якщо за абсолютною шкалою вона становить 400К?


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалев Роман.

Відповідь: 127 °C

Пояснення: температура Т за абсолютною шкалою (шкалою Кельвіна) пов'язана з температурою t за шкалою Цельсія формулою                     Т = t + 273. Звідки  t = Т - 273.

У нашому випадку       t = 400 - 273= 127 °C

Отвечает Одинцова Варя.

Відповідь:

126.85℃

Пояснення:

Т = t - 273,15 °C

Де Т - це температура за абсолютною шкалою, t - температура за Цельсієм.