Повітря в кімнаті об'ємом 60 м3 нагрілося від 10 градусів цельсія до 20 градусів цельсія .Яка маса

води при цьому пройшла крізь опалювання систему , якщо вода в ній охолола від 60 градусів цельсія до 58 градусів цельсія? Напишите с дано:(

Ответы на вопрос

Отвечает Сагындыкұлы Ерасыл.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₁ = 60 м³

ρ₁ = 1,29 кг/м³ - плотность воздуха

c₁ = 1000 Дж/(кг·°С)

t₁ = 10°C

t₂ = 20°C

t₃ = 60°C

t₄ = 58°C

с₂ = 4200 Дж/(кг·°С )

______________

m₂ - ?

1)

Масса воздуха:

m₁ = ρ₁·V₁ = 1,29·60 = 77,4 кг

Воздух нагревается. Количество теплоты:

Q₁ = c₁·m₁·(t₂ - t₁) = 1000·77,4·(20-10) = 774 000 Дж     (1)

2)

Вода остывает:

Q₂ = c₂·m₂·(t₃ - t₄) = 4200·(60-58)·m₂ = 8400·m₂ Дж    (2)

3)

Приравняем (2) и (1):

8400·m₂ = 774 000

m₂ = 774 000 / 8400 ≈ 92 кг