З пунктів А і В, відстань між якими 120 км, виїхали автобус і мотоцикліст із швидкостями відповідно

40 км/год і 60 км/год, при цьому мотоцикліст виїхав на 30 хв пізніше. Визначити, де і коли вони зустрінуться, якщо рухаються: а) назустріч; б) в одному напрямі.

Ответы на вопрос

Отвечает Шталь Андрей.

Ответ:

1)120:40=3(км/год)

2)120:60=2(км/год)

3)3+2=6(год)

відповідь:вони зустрінуться через 6годин