З пунктів A і B, відстань між якими 216 км, назустріч один одному рухається мотоцикліст і

велосипедист зі швидкостями 72 км/год і 10 м/с відповідно. Де й коли вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Корунов Денис.
72 км \ ч = 20 м \ с
v = v1 + v2
v = 20 + 10 = 30 м \ с
t = s \ v
t = 216 000 \ 30 = 7200 c
время встречи