Який опір має резистор, включений у електричне коло, якщо при напрузі 36В в колі проходить струм

2мА​

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Дарья.

Відповідь:

Щоб визначити опір резистора, використовується закон Ома, який встановлює залежність між напругою, струмом та опором в електричному колі. Згідно з цим законом, опір резистора дорівнює відношенню напруги до струму, тобто:

R = V / I,

де R - опір резистора (в омах), V - напруга в колі (в вольтах), I - струм, що протікає через коло (в амперах).

Отже, для даного кола, де V = 36 В та I = 2 мА = 0.002 А, опір резистора буде:

R = V / I = 36 / 0.002 = 18000 Ом (або 18 кілометрів).

Отже, опір резистора, який включений в електричне коло і при напрузі 36 В в колі проходить струм 2 мА, дорівнює 18 кілометрам (18000 Ом).