Знайдіть концентрацію молекул азоту, якщо його тиск 0,15 МПа, а середньоквадратична швидкість

молекул 600 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Султаггазы Каракат.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

p=4.8 км/м^3                     P=(1/3)*p*v

v=600м/с                           P=(1/3)*4.8*600=960Па

______________

P-?