Об'єм залізного тіла 10 см³ знайдіть силу тяжіння, що діє на це тіло​


Ответы на вопрос

Отвечает Ормонов Улук.

Ответ:

Объяснение:

V = 10 см³ = 10 * 10^-6 м³

P = 7874 кг/м3

---------------------------

P = m/V

m = P * V = 7874 * 10^-5 ≈ 0,079 (кг)