З якою швидкістю рухається автомобіль якщо відомо що його кінетична енергія =50 Дж а маса -3т


Ответы на вопрос

Отвечает Артемьев Игорь.

Дано: m=3000 кг; Екин=50 Дж; V - ? Екин=mV²/2. V²=2Екин/m=2*50/3000=1/30;

V=1/√30=0,18 м/с. Это ответ.

Отвечает Воробьёв Слава.

Ответ:

фото

Объяснение: